Banes ne fush kosov e gatshme per banim

30 000 EUR

Shitet nga: hajrush 10 Pri 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
banesa ka ket rendite koridor dy dhoma gjumi sallon dhe kuzhin ni banjo dhe nje ballkon esht ndertim i ri e pa mobiluar lifti esht ne funksion banesa gjindet afer shkolles mihajl grameno
hajrush
044163172
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione