Banesa luksoze ne Fushe Kosove- CIMA SHPK

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CIMA SHPK 10 Shk 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
OBJEKTI MË I RI NË FUSHË KOSOVE!!! Banesa në shitje për 5 vite pa kamatë dhe me 30% pjesëmarrje, në rrugën Dardania afër Shkollës Mihail Grameno, banesat janë prej 55 m2 deri në 120 m2 të ndërtuara me standarde europiane, me cilësi dhe me kualitet të lartë. Banesat posedojne uje 24 ore, ndriqim te jashtem, hapsira gjelbruese me sipërfaqe të mjaftueshme për pushim, këndin e lojrave për fëmije, parking të jashtëm si dhe garazha nëntoksore. Për qdo informatë shtesë mund të vizitoni faqen tonë në internet, www.cimaks.com, faqen në facebook: CIMA sh.p.k si dhe mund të lajmëroheni në numrat e tel. 049/355-361, 049/106-777, 044/682-142. Gjithashtu për të shikuar videot e projektit 3D në youtube.com, klikoni në linkun më poshtë: http://www.youtube.com/watch?v=7BLA9QNEpyI
CIMA SHPK
049355361
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione