Banesë me qera ne Fushë Kosovë

200 EUR

Shitet nga: Florim Gjata 11 Pri 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Lëshojmë banesen me qera ne F.Kosovë. Banesa gjendet perball Pro Credit Bank. Eshte me siperfaqe prej 50 metra katror.Banesa gjendet ne katin e parë. Ka kete perberje: dhomen e dites se bashku me kuzhinë, dhomen e fjetjes, korridorin , shpajzin, banjon dhe terasën. Eshtë plotesisht e mobiluar dhe e gatshme per banim.Objekti banesor ka parkingun per vetura. Banesa leshohet me qera nga data 01.05.2015.Qmimi 200 euro i panegociueshëm. Të interesuarit mund te paraqiten ne kete nr. te telefonit : 044/238-208
Florim Gjata
044238208
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione