Banese prej 62m2 ne Fushe Kosove

500 EUR

Shitet nga: Burim 11 Pri 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa ka sallon, kuzhine, dhome fjetje, koridor, banjo dhe ballkon. Eshte banese e re dhe e regjistruar ne kadaster. ka lift, furnizim te rregullt me uje dhe hapesire parkingu.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione