Kompleksi Oda (Prishtinë)dhe Kompleksi Daria(Fushëkosovë)

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: MAB Sh.p.k Dje 01:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Kompleksi Oda dhe Daria - Një ndërthurje e përkryer mes traditës dhe modernes!
Të projektuara dhe të ndërtura, me përpikëri deri në detajin e fundit.
Aty ku ju gjeni rehatinë!
Sipërfaqja 40 deri në 142 m2
045 4477 44 45
045 78 77
MAB Sh.p.k
Kompania MAB me veprimtarinë e saj ka për qëllim ndërtimin e objekteve me dedikim për banim dhe hapësirave tjera për zhvillimin e afarizmit, si synim parësor ka ofrimin e një ambienti të rehatshëm dhe të qetë për jetesë, si dhe ofrimin shumë cilësor të hapësirave për zhvillim afarist.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Shefki Kuleta Tregoje në hartë
45444445
https://www.facebook.com/mabshpk/
MAB Sh.p.k
45444445
Leaflet
MAB Sh.p.k
Banesa per shitje - MAB SH.P.K 0 EUR
Banesa pa Kamat në Prishtinë 0 EUR
Banesa komode 0 EUR
Banesa ne Fushe Kosove PA KAMAT 0 EUR
Në fillim