Ofrohet per shitje banesa 125m2 ne Fushe Kosove

370 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 19:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet banesa komode me qira ne Rrugen B !DELTA 400 EUR
Ofrohet me qira banesa 87m2 ne Arberi !DELTA 300 EUR
Zyre afariste 220m2 me qira ne Pejton!DELTA 1 400 EUR
Leshohen 2 lokale me qera ne Ulpiane !DELTA 500 EUR
From
Store
Numri i dhomave
3
Adresa
Fushe Kosove
Sipërfaqe
125 m2
Komuna
Fushë Kosovë
Ofrohet per shitje banesa 125m2 ne Fushe Kosove. Banesa eshte Penthouse dhe eshte ne katin e 11te.
Banesa ka kete renditje: salloni me kuzhine, 3 dhoma gjumi sidhe banjon. Poashtu ka ballkonin me nje hapesire mjaft te madhe.

Kodi:30611

Çmimi : 370euro/m2

Kontakti: 049157113 049445711 044556777
DELTA Patundshmeri

Rr. Bajram Kelmendi
+38349445711
delta-ks@outlook.com
DELTA Patundshmeri
+38349157113
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet banesa 3 dhomshe ne Qender !DELTA 300 EUR
Shitet lokali 82m2 ne qender te hotel Grand!DELTA 310 000 EUR
Shitet banesa 86m2 n'Bregun e Diellit kati 1!DELTA 120 000 EUR
Lokal afarist me qira ne qender te qytetit!DELTA -
Në fillim