Ringa (Shitet Banesa Luksoze ne Fushe Kosove)603

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 18:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
1
Adresa
Dardania
Sipërfaqe
68 m2
Komuna
Fushë Kosovë
Shitet Banesa ne Fushe Kosove,te Cima Construction-Rr.Dardania.

 Banesa ka 68 m2 dhe eshte e Mobiluar komplet.

Banesa ka-Sallon Kuzhine,1 Dhome Gjumi,1 Depo,1 Banjo,1 Terase.

Banesa ka pamje te mire dhe eshte e gatshme per banim.

Banesa ka dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues i Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja www.ringaks.com dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: +38349605103

www.ringaks.com
Agjensioni Patundshmeris Ringa
www.merrjep.com/ringa1
Deshmoret e kombit Ferizaj
045606103
ringa1@live.de

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
049605103
Leaflet
Në fillim