SHES BANESEN PRAPA VIVËS SË VJETER-me FLETË POSEDUESE

27 500 EUR

Shitet nga: Dugi Sot 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shes banesen, e cila gjindet në Fushkosovë në lagjen Dardania, prapa Vivës së Vjetër. Banesa eshte ndertim i "Model Slovenia", gjindet në katin e 6 (ndertesa eshte 8 katshe), me 2 lifta funksional, uje e rryme 24 ore, ka 47 m2, ka fletë poseduese është e re dhe e mobiluar në tërësi. Banesa ka këtë rënditje:
-salloni me kuzhinë
-dhoma e gjumit (është e re me jogi të Comoditës)
-banjo
-ballkon dhe
-korridor
Çmimi i banesës komplet është 27500 euro, Diskutohet!
044 433 667
+38344433667 viber
O.shp.
#SHITJE #Fushkosovë #banesa #baneseneshitje
Dugi
  Online
044 433 667
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione