Shes banesen

16 000 EUR

Shitet nga: Astrit 10 Tet 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa gnendet te shkolla Mihail Grameno esht ne katin e 4 ndertim i ri . Marr dhe vetura psh Mercedes
Leaflet
Në fillim