Shesim Banesa të ndryshme në Fushëkosovë.

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Demiri Dje 03:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Kodi:FK104

► Shesim Banesa të ndryshme në lokacione të ndryshme në Fushëkosovë. Banesat kanë sipërfaqe të ndryshme dhe janë në ndërtim e sipër.

► Banesat përfundohen në periudhen Qershor-Shtator 2021.
► Gjithsej janë 18 Banesa.

►Çmimi:Me marrëveshje, po ashtu varet nga sipërfaqja dhe kati.

Kontakt:
044 117 118
049 117 118
045 117 118
048 117 118

www.facebook.com/demirirealestate

Leaflet
Agjensioni Demiri
Banesë me qira ne Breg Diellit | B100 420 EUR
Banes me qira ne Breg Diellit (B67) 220 EUR
Banesë me qira në Tophane 300 EUR
Banesë me qira ne Bregun e Diellit (B98) 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione