SHITEN 2 BANESA NE RRUGEN KRYESORE NE F.KOSOVË

Shitet nga: Naseri Sot 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Fushë Kosovë
Shiten 2 banesa ne katin e1-136m2 si dhe ne katin e5-100m2,ne rrugen kryesore afer Murebestit. Posedojme lejen nga komuna e Fushe Kosoves dhe ka parkingje nentoksore per banor,uje 24ore nga batllava me 4 bunare te hapuna,24ore ngrohje,2 lifta dhe termoizolim. Banesat jane te gatshme per banim.
Leaflet
Në fillim