Shiten Banesa 92,4.112,7.112,7.112,7.122.

475 EUR

Shitet nga: Naim 09 Tet 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Ofrojm per shitje banesat
92,4 m2 kati i 5 i banimit
112.7 kati i 5 banimit
112,7 kati i 6 i banimit
112,7 kati i 7 i banimit
122,kati i 4 i banimit
122 kati i 6 banimit
Te gjitha banesat gjinden ne objektin qe eshte ne ndertim e siper buze magjistrales Fushe Kosove Prishtine,ofrojm mundesi pages,ndrrime te mundeshme ,me ndonje veture me qmime te tregut, Objektieshte i firmes Sinmex Group ka leje ndertimit, dhe ka afat te perfundimit,te gjitha banesat jane te noterizuara.
Ju mirpresim .........
Leaflet
Në fillim