Shiten banesat me mundësi pagese me rata mujore

1 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Demiri 28 Maj 12:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Demiri
Q129  Banes me qira ne qender 400 EUR
D80   Shitet banesa perball santes 90 000 EUR
Fk43  Banese ne shitje ne Fushe Kosove 25 000 EUR
NR:7  Shitet trualli 3.15 ari në mat te mileniumi 16 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shiten banesat në Fushë Kosovë
►Mundësi pagese me rata mujore. ( 30% para të gatshme, 70% me rata mujore).
►Ndërtuesi: Model Slovenia.
045 117 118
AgjensioniDemiri@gmail.com

www.AgjensioniDemiri.com

Agjensioni Demiri
  Online
045 117 118
Leaflet
Agjensioni Demiri
B71  Zyre me qera ne Bregun e Diellit 250 EUR
Kerkoj banes me qira ne Fushe Kosove 0 EUR
Fk70 Shiten dy banesa ne rrugen "Nënë Tereza" 53 000 EUR
Shitet biciklla me rryme dhe pedale 1 EUR
Në fillim