Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 12 2022 09:14

Shiten banesat ne Fushe Kosove , Kompleksi "Hira" 108.2m2

Publikuar: Gush 12 09:14
Shikime: 1843
⭕️Shiten banesat ,Në Fushë Kosovë rruga Eqrem Çabej , Kompleksi Hira Residence Tri dhoma gjumi
Qendrim ditor dhe kuzhinë Banjo ,
⭕️Banesat janë në ndërtim e sipër !!
⭕️Kati i 2-rë Sipërfaqja: (108.2) Tri dhoma gjumi
⭕️Kati i 6-rë Sipërfaqja: (108.2) Tri dhoma gjumi
⭕️Banesat jan ne ndertim e siper te gatshme ber banim ne fund te vitit 2021

⭕️Çmimi:Sipas Marrëveshjes

Agjensioni për Patundshmëri:
Prime Kosovo Real Estate

Numri kontaktues
mobile: +38344174550 (Viber & WhatsApp )
Instagram: https://instagram.com/primekosovo
e-mail: [email protected]
Përshkrimi i linkut

Prime Kosovo

PRIME KOSOVO Real Estate 

Ndërmjetsim të pronave të ndryshme në Kosovë, Shqipëri dhe Mal të Zi

Për më shumë informacione rreth pronave kontaktoni në numrin
 📞 044174550

Gjithashtu mund të na vizitoni dhe në zyren tonë
📍 Rruga B, 
    VG CONSTRUCION Nr. 56, Prishtinë
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

PRIME KOSOVO Real Estate 

Ndërmjetsim të pronave të ndryshme në Kosovë, Shqipëri dhe Mal të Zi

Për më shumë informacione rreth pronave kontaktoni në numrin
 📞 044174550

Gjithashtu mund të na vizitoni dhe në zyren tonë
📍 Rruga B, 
    VG CONSTRUCION Nr. 56, Prishtinë
44174550

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione