Shitet banesa 2dhomshe 83m2 në Fush Kosovë

500 EUR

Shitet nga: Endrit Grajçevci 14 Dhj 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet banesa 83 m2 në kompleksin Erolina . Banesa osht n katin e 1r 3t dhe kat 5st .Banesa posedon 2 dhoma gjumi 1 depo 1 banjo , ballkon dhe salloni me kuzhin . Banesa ka pamje nga lindja .Banesa gjindet afer shkolles fillore të re " Mihail Grameno " (80m larg) .Kompleksi posedon leje ndertimi per dokumentacjon garantojm .qmimi sipas marveshjes .Per meshum info na kontaktoni (viber)+383 45 877 680 .
Endrit Grajçevci
045877680
Leaflet
Në fillim