Shitet banesa 3 dhomëshe 87m2 kati 2 Fushë Kosovë

39 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Kosova Immobilien Sot 16:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Shitet banesa 2 dhomëshe 48m2 kati 4 në lagjen Kalabri 54 000 EUR
Shitet banesa 2 dhomëshe 69m2 kati 2 në Kalabri 0 EUR
Shitet shtepia 2 katëshe me 3.60Ari Truall Te Kacallart 230 000 EUR
Shitet banesa 3 dhomëshe 90m2 kati 7 në Lagjen e Spitalit 720 EUR
Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë(afër shkollës Mihail Grameno),
Me sipërfaqe 87m2, kati 2-të.
Renditja:
Sallon me kuzhine,
2 dhoma gjumi
Banjo
Ballkon
Dhe korridor.

Banesa përfundon Qershor.

Çmimi: 39.500€. I Negocjushëm.

+383/ 44443349(VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com.
Kosova Immobilien
  Online
044443349
Leaflet
Shes banesen 123m2 kati 7 E 63m2 kati 4 Fushë Kosovë Eliza 0 EUR
Ipet me qira banesa 3 dhomshe 75m2 Parku i Qytetit 230 EUR
Ipet me qira banes 3dhomshe 90m2 kat5 Breg Diellit 350 EUR
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 90m2 kati 2 Kalabri 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione