Shitet banesa 58m2, kati 1, Fushe Kosove

37 000 EUR

Shitet nga: Rinor 04 Jan 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet banesa në Fushë Kosovë (përballe Lagjes Eliza), me sipërfaqe 58m2, kati 1. Banesa ka sallon me kuzhine, 1 dhomë të gjumit, banjo, ballkon, shpajz, dhe korridor. Është tërësisht e mobiluar.

Banesa ka ujë 24H, parking rrugor dhe 2 ashensorë.

Çmimi: 37.000€.

+38344368217
Leaflet
Në fillim