Shitet banesa 60m2 ne Fushe Kosove

29 000 EUR

Shitet nga: Besim 17 Mar 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet banesa 60m2 KATI i 2 ne fushekosove . Posedoj te gjitha dokumentat,planin etj.. Ndertesa eshte banese e shtetit.
Shupa,shpajzi ekstra dhe parking per kerr. Banesa gjindet perball restauranitit ,,Ariu'', rruga -Shefki Kuleta-

Uje 24 ore, Hapsire lodrash per Femije..
Banesa ka 4 Kate me 9 Familje. Qmimi 29000 pa mobile, 33000 me mobile .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione