Shitet banesa 77 m2

480 EUR

Shitet nga: Muhamet Dje 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
⭕️Shitet banesa ,Në Fushë Kosovë rruga Eqrem Çabej , Nje Dy dhe Tri dhoma gjumi
Qendrim ditor dhe kuzhinë Banjo , Ballkon Depo
⭕️Për me shumë informata kontaktoni
📞 049103900
⭕️Banesat janë në ndërtim e sipër !!
⭕️Kati i 3-rë Sipërfaqja: (77.29m2) Dy dhoma gjumi
⭕️Kati i 4-rë Sipërfaqja: (91.59m2) Tri dhoma gjumi
⭕️Kati i 2-rë Sipërfaqja: (59.68m2) Nje dhoma gjumi
⭕️Çmimi:Sipas Marrëveshjes
Muhamet
  Online
049103900
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione