shitet banesa 79.31m2 kati 1

550 EUR

Shitet nga: X🏁 Dje 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
2
Sipërfaqe
79.31 m2
Komuna
Fushë Kosovë
shitet banesa 79.31 m2 ne fushe kosove perball ambullantes dhe komunes se re ne katin e pare objekti i model sllovenis
Leaflet
Në fillim