Shitët banesa 80m² në Fushë kosovë të Hajdini

37 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: iShqipe agency Dje 12:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Banes me qira në  lagjën Bregu i diellit afër Postës 220 EUR
Kerkojmë banesa me qira në lagjën:Bregu i diellit 0 EUR
Shiten Banesat në:Fushë Kosovë afër Shkollës M.G 500 EUR
Banes  me qira në lagjën Mati l  afër supër vivës 230 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Agjensioni për Patundshmëri iShqipe!
Shitët banesa në:Fushë kosovë të "Hajdini" përball super marketit "Viva fresh store" në rrugën kryesore.
Banesa është e gatshme për banim, me hapsirë 80m², ndodhët në katin nr:8, ashensori rregullohët.
Kontrata behët për momentin vetëm me (Avokat)
Kategorizohët me ketë rënditje:
2 dhoma gjumi
Sallon me kuzhinë
Banjo
Shpajz
dhe 2 Balkona.
Qmimi: 37.000€
Numrat e kontaktit janë:
044(+37744) 199-309 049(+38349) 705-464
Për të gjitha ofertat qe janë në dispizicion nga agjensioni jonë, mundë të informohëni në faqën tonë në facebook:
Agjensioni për Patundshmëri iShqipe.
iShqipe agency
  Online
044199309
Leaflet
Kerkojmë banesa dhe shtëpi me qira në Prishtinë 250 EUR
Shtëpi me qira në kodrën e trimave të Sharbanët 500 EUR
2 lokale me qira në Matin 1 afër Supër vivës 250 EUR
Kerkojmë banesa dhe shtëpi me qira në:Fushë Kosovë 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione