Shitet Banesa 89.14m2 te Model Slovenia 5

49 000 EUR

Shitet nga: pronari 02 Mar 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj

Siperfaqja: 89.14m2 (2+1)
Lokacioni: Model Slovenia 5 - Shkolla Mihail Grameno (rr.Dardania, perballe Fanar 1)
Kati i 5 (me lift)
Orientimi: Jug-Perendim
1 Sallon kuzhine dhe trapizeri
1 Korridor
1 Banjo
1 WC
1 Shpajz
2 dhoma gjumi
2 ballkona
shitet me kuzhine te kompletuar dhe paradhome (pa mobilje)

Shitet nga pronari me flete poseduese, nuk eshte hipoteke dhe perkthimi behet menjehere. Banesa mund te lihet hipoteke nga bleresi.

Banesa ka parking te mjaftueshem, me rampe, hapesire te gjelberuar, objekti eshte i pajisur me kamera dhe hyrja me kartele vetem per banoret
———
Ekstra - Roletat, ballkoni i dhomes se gjumit i mbyllur, banjo e rinovuar, derë e jashtme shtese e metalte
---------
Cmimi – 49,000€ me kuzhine dhe paradhome (pa mobilje)

kontakt: +383 49 321 730

----------
Nuk bashkepunoj me agjenci
pronari
049321730
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione