SHITET BANESA 96.5M2

42 000 EUR

Shitet nga: NAS 09 Tet 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa në Fushë Kosovë (më saktësisht gjendet përballë Viva Fresh Store afër rrethit ).
Banesa gjindet në katin e V dhe ka sipërfaqe prej 96.5m2.
Banesa posedon:
2 Dhoma Gjumi
1 Sallon me Kuzhinë
1 Banjo
1 Korridor dhe
1 Ballkon
Leaflet
Në fillim