Shitet banesa ne Fushe Kosove. 480 eu m2

Shitet nga: Baton Dje 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
3
Sipërfaqe
97.6 m2
Për vendbanimin
Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna
Fushë Kosovë
Shitet banesa ne Fushe Kosove. Ajo gjendet në lagjen Dardania në afërsi të Shkollës Fillore “Mihal Grameno”. Është ndërtesë e re, posedon ashensor dhe interfon. Banesa është në katin e 5-të dhe ka këtë renditje: 1 (një) dhomë të ditës me kuzhinë, 2 (dy) dhoma të gjumit, 1 (një) banjo, 1 (një) depo apo shpajz dhe 1 (një) ballkon me gjithësejt 97.6m2. Cmimi per m2 - 480 eu

Cmimi është i negociueshëm. Banesa ka fletë poesduese dhe përkthimi mund të bëhet menjëherë tek Noteri.

Për më shumë informata, mos hezitoni të kontaktoni në numrin tonë të telefonit 044/581-257.
Leaflet
Në fillim