Shitet banesa ne Fushe Kosove afer shkolles Mihael

33 000 EUR

Shitet nga: Joni 10 Tet 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet banesa ne Fushe Kosove afer shkolles Mihael Grameno
Eshte kompleks i tregtis
Ka 1 sallon 1 dhom te fjetjes kuzhine banjo dhe koridor
Leaflet
Në fillim