Shitet banesa në Fushë Kosovë - Investitor: Model Sllovenia

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BEST LINE SH.P.K 28 Shk 18:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet banesa në Fushë Kosovë - Investitor: Model Sllovenia.
Ref: B78/20/SH
🏢 Banesa shitet nga nënkontraktori.
➡️ 81.89 m²
➡️ Kati 1
Dhomë dite | Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Depo | Ballkon
Banesa është e pranuar teknikisht, bëhet kontratë e noterizuar dhe bartje e pronësisë në kataster.
Mund të shfrytëzohet edhe si hipotekë për kredi.
Çmimi: 510€ / m²
Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:
📞 +383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📞 049 822 899
📧 info@bestline-ks.com
Apo na kontaktoni në zyren tonë:
📌Nr.1, Rruga Hajredin Bajrami,
Lipjan
BEST LINE SH.P.K
Planifikoni të shisni/bleni/jepni apo merrni me qira: banesë, lokal, shtëpi, truall etj.? Na kontaktoni! -Agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim dhe shitblerje të patundshmërive - "BEST LINE" SH.P.K
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lipjan Tregoje në hartë
45802803
https://www.facebook.com/AgjensioniBestLine/

https://www.facebook.com/AgjensioniBestLine

Leaflet
BEST LINE SH.P.K
SHITET gasonjerka në Kompleksin Ylli - Emshir 0 EUR
SHITET BANESA 91.47 M2 E GATSHME PER MOBILIM 0 EUR
#SHITET banesa 105m2 në Ferizaj-Lagje të re-Rruga" 0 EUR
SHITET banesa 109 m2 në Lipjan. 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione