Shitet banesa në Fushë Kosovë - Investitor: Model Sllovenia

480 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 17:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet banesa në Fushë Kosovë - Investitor: Model Sllovenia.
Ref: B77/20/SH
🏢 Banesa shitet nga nënkontraktori.
➡️ 85.93 m²
➡️ Kati 4
Dhomë dite | Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo |Depo | Ballkon
Banesa është e pranuar teknikisht, bëhet kontratë e noterizuar dhe bartje e pronësisë në kataster.
Mund të shfrytëzohet edhe si hipotekë për kredi.
Çmimi: 480€ / m²
Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:
📞 +383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📞 049 822 899
📧 info@bestline-ks.com
Apo na kontaktoni në zyren tonë:
📌Nr.1, Rruga Hajredin Bajrami,
Lipjan
BEST LINE SH.P.K
Planifikoni të shisni/bleni/jepni apo merrni me qira: banesë, lokal, shtëpi, truall etj.? Na kontaktoni! -Agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim dhe shitblerje të patundshmërive - "BEST LINE" SH.P.K
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lipjan Tregoje në hartë
45802803
https://www.facebook.com/AgjensioniBestLine/

https://www.facebook.com/AgjensioniBestLine

BEST LINE SH.P.K
  Online
045 802 803
Leaflet
BEST LINE SH.P.K
SHITET banesa 126.63 m² në Lipjan 0 EUR
SHITET banesa 114.07 m² në Lipjan. 0 EUR
SHITET banesa në Lipjan ⭐83.80m2, ➡️ Kati 1🥇 0 EUR
#SHITET banesa 116.90 m² ( 3 dhoma gjumi) në Lipjan. 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione