Shitet banesa ne Fushe Kosove lagjja Dardania

33 000 EUR

Shitet nga: Bekim 28 Shk 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa ne Fushe Kosove lagjja Dardania rruga Shefki Kuleta mbi Dolce Mia.Banesa posedon dokumentacion te rregullte dhe ka kete renditje:
Sallon me kuzhine
1 dhome gjumi
Banjo
Depo
Ballkon
Banesa shitet e pa mobiluar
Numri kontaktus 044 310 550
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione