⭕️Shitet banesa ,Në Fushë Kosovë rruga Dardani

460 EUR

Shitet nga: Muhamet Dje 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
⭕️Shitet banesa ,Në Fushë Kosovë rruga Dardani ,Dy dhe Tri dhoma gjumi
Qendrim ditor dhe kuzhinë Banjo , Ballkon Depo
⭕️Për me shumë informata kontaktoni
📞 049103900
⭕️Banesat janë në ndërtim e sipër !!
⭕️Kati i 3-rë Sipërfaqja: (121,51m2)
⭕️Kati i 1-të Sipërfaqja: (97.78m2)
⭕️Çmimi:Sipas Marrëveshjes
Muhamet
049103900


WhatsApp:
049103900
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione