Shitet banesa në Fushë Kosovë te Komuna e re

0 EUR

Shitet nga: Agjensioni "Vlera" 22 Sht 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kodi 0190

Shitet banesa 93m2 në Fushë Kosovë, kati 3, afër Komunës së re. Ka në përbërje dhomë dite, 2 dhoma gjumi, terasë, depo, banjo dhe wc ndaras.
Agjensioni "Vlera"
045-251-251
Në fillim