Shitet banesa ne FUSHE KOSOVE

30 000 EUR

Shitet nga: Banesa 12 Tet 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet banesa ne bresje afer ambullantes dhe komunes se re eshte ne katin e 3 pres bleres serioz
Leaflet
Në fillim