Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 11 2022 11:28

Shitet banesa / Penthouse 94m2 banim dhe 55m2 ballkon

Publikuar: Gush 11 11:28
Shikime: 1282
KODI 0897

Shitet banesa / Penthouse 94m2 banim dhe 55m2 ballkon. Banesa gjindet në Fushë Kosovë, rruga Dardania, mbi Viva Fresh Store, afër Restoran Famari dhe Shkolla Mihal Grameno. Banesa ka dhomë dite, dy dhoma gjumi, banjo, korridor!.

045 251 251
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Vlera

Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione