SHITET OSE NDËRROHET BANESA 97.6m2

480 EUR

Shitet nga: Baton 03 Dhj 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
3
Sipërfaqe
97.6 m2
Komuna
Fushë Kosovë
Shitet banesa në Fushë Kosovë ose ndërrohet me një banesë në Gjakovë. Ajo gjendet në lagjen Dardania në afërsi të Shkollës Fillore “Mihal Grameno”. Është ndërtesë e re, posedon ashensor dhe interfon. Banesa është në katin e 5-të dhe ka këtë renditje: 1 (një) dhomë të ditës me kuzhinë, 2 (dy) dhoma të gjumit, 1 (një) banjo, 1 (një) depo apo shpajz dhe 1 (një) ballkon me gjithësejt 97.6m2.

Cmimi është i negociueshëm. Banesa ka fletë poesduese dhe përkthimi mund të bëhet menjëherë tek Noteri.

Për më shumë informata, mos hezitoni të kontaktoni në numrin tonë të telefonit 044/581-257.
Leaflet
Në fillim