SHITET URGJENT BANESA 97.6m2 NË FUSHË KOSOVË

480 EUR

Shitet nga: Baton 03 Dhj 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
3
Sipërfaqe
97.6 m2
Për vendbanimin
Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna
Fushë Kosovë
Shes banesën në Fushë Kosovë e cila gjendet në lagjen Dardania në afërsi të Shkollës Fillore “Mihal Grameno”. Është ndërtesë e re e cila posedon lift dhe interfon. Banesa është në katin e 5-të dhe ka këtë renditje: 1 (një) dhomë të ditës me kuzhinë, 2 (dy) dhoma të gjumit, 1 (një) banjo, 1 (një) depo apo shpajz dhe 1 (një) ballkon me gjithësejt 97.6m2.

Banesa ka fletë poesduese dhe përkthimi mund të bëhet menjëherë tek Noteri. Cmimi është i negociueshëm. Presim blerës serioz.

Për më shumë informata, kontaktoni në numrin tonë të telefonit 044/581-257.
Leaflet
Në fillim