SHITET URGJENT BANESA

25 000 EUR

Shitet nga: NAS 27 Korr 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa në Fushë Kosovë më saktësisht afër stacionit Policor.
Banesa gjindet në katin e 7 dhe ka lift funksional 24h dhe ka një sipërfaqe prej 64m2 po ashtu ka një hyrje të sigurt sepse është 24h nën vëzhgimin e kamerave.
Banesa ka këtë renditje:
Sallon me kuzhinë
Dhomë gjumi
Korridor
Banjo dhe
Ballkon
Ka nxemje qendrore dhe rezervuar te ujit.
Banesa ka fletë poseduese dhe pas blerjes mund të bëhet kontrata menjeher te Noteri.
Çmimi:25.000 i diskutueshem
Leaflet
Në fillim