Banesa ne Gjakove

0 EUR

Shitet nga: banesa 03 Sht 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet banesa private me vetem nje familje ne objekt.
Ndertim i ri dhe modern me te gjitha kushtet. Banesa gjindet te shkollat e mesme ose stadioni.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione