Banesë në Gjakovë

0 EUR

Shitet nga: Ledri 12 Shk 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Gjakovë
Shitet banesa ne Gjakovë te Ura e Taliqit, ndërtimi është i ri me standardet më evropiane dhe më moderne. Banesa ka 3 dhoma gjumi dhe qëndrimin ditorë. Banesa është e ndarë me dy mure nga banesa fqinjë për çështje akustike, nxemja është në tokë si dhe objekti ka mundësinë e lidhjes me nxemje të qytetit, dritaret janë me roleta elektrike. Për më shumë na kontaktoni në numrat e telefonit. 049885666, 044709070
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione