SHITEN BANESAT ME LOKACIONIN ME TE MIRE NE GJAKOVE

2 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: VERDANT CONSTRUCTION GROUP SH.P.K 04 Dhj 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
VERDANT CONSTRUCTION GROUP SH.P.K
049407700
Leaflet
From
Advertiser
Numri i dhomave
2
Adresa
BUJAR ROKA
Sipërfaqe
126 m2
Për vendbanimin
Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna
Gjakovë
SHITEN BANESAT NE RRUGEN BUJAR ROKA AFER RRETHIT TE POMPA NESIM BAKIJA.

LLOJET E BANESAVE:
76.6 m2 me 2 dhoma gjumi, sallon kuzhin ballkon banjo
95 m2 me 2 dhoma gjumi 2 banjo sallon kuzhin ballkon
131.3 m2 me 3 dhoma gjumi dy ballkona dy banjo nje shpajz sallon kuzhin ( kjo banes ka 3 pamje lindje dhe perendim)
144 m2 me 3 dhoma gjumi 2 banjo depo sallon kuzhin 2 ballkona

BANESA ESHTE E PAJISUR ME LIFT KLEEMANN, KA PARKING TE MJAFTUSHEM MBRAPA E PO ASHTU EDHE MUNDESI PER BLERJE TE PARKINGUT NENTOKESOR. DRITARET JANE LOKAJ PLAST, GYPAT E NXEMJES JANE ZVICERRAN, NXEMJA ESHTE E LIDHUR ME TE QYTETIT. PUNIMET E VRAZHDA KAN PERFUNDUAR. TANI KANE MBETUR EDHE 4 POZICIONE TE CILAT JANE: DYERT E MBRENDSHME, PLLAKAT A BANJOS, IBERCUKI DHE LLAMINATI. MOS HEZITONI TE NA KONTAKTONI NE NUMRAT TANE TE TELEFONIT.

CMIMET JANE sipas ETAZHITET NGA KATI I 1 DERI NE KATIN E 3 ESHTE 600EURO, SI DHE NGA KATI I 4 DERI NE TE 7 eshte 550EURO. PER ME SHUME NA KONTAKTONI NGA ORA 09:00 DERI NE 22:00.
VERDANT CONSTRUCTION GROUP SH.P.K
049407700
Leaflet
Në fillim