Banes 2-dhomshe

34 499 EUR

Shitet nga: Meti Dje 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Pershendetje, Shitet banesa 2-dhomshe
ne Gjilan perball faunes.
-Banesa asht e gatshem per banim.
-Banesa posedon Klimatizim!
-Banesa i ka Perafersisht 62m2 dhe asht ne ktin e 4
-Banesa posedon ashensor.
Pamjen e ka ka rruga.
>>Banesa posedon Flet poseduse<< dmth asht ne kataster e regjistruar

(Shikoni Foto)
Per Informacione shtes Telefono(viber)
🤝
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione