Banesa 88 m2 te Fitorja e mobiluar

62 500 EUR

Shitet nga: Taulant 10 Mar 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet banesa ne katin e 5 komplet e mobiluar me flete poseduese ne kompleksin Fitorja 1 e mobliuar komplet. Posedon dy dhoma gjumi , banjo dhe wc ndihmse, teras dhe salloni me kuzhin.
Mundsi blerje edhe me kredi deri 15 vite
Afer nga Policia,ETC, Viva interex etj
Taulant
049999229
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione