Banesa ekskluzive ne qender te Gjilanit, HERMES 7.

0 EUR

Shitet nga: Gramos Dje 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Banesa ne qender te Gjilanit, tek kompleksi Hermes 7(Perball VIVA Market).

Shitet banesa ne qender te qytetit ne ndertim e siper.

Renditja
- Sallon
- Kuzhin
- 3 Dhoma te fjetjes
- 2 Banjo
- Koridor
- Depo
- Teras

Materialet me te cilat punohet:
- Dyer dhe Dritare Gjermane KBE Berlin.
- Laminat Gjerman Egger.
- Keramik nga Italia, Kualitet i larte.
- Dyer te brendshme Sllovene, Lesna.
- Sanitari kualitet i larte.
- 2 Ashensore me Teknologjin me te re.
- Furnizim me uje 24h.
- Hapsire gjelberuese.
- Sistem Audio ne hyrje te baneses.
- Parking i perbashket.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione