Banesa Kompleksi Fitorja me 3 dhoma gjumi

0 EUR

Shitet nga: Ramadan Sabedini 25 Qer 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Banesa gjendet ne kompleksin Fitorja ne Gjilan ne objektin e pare te ndertuar ne menyre profesionale,ne katin e 6 me siperfaqe 105.69 metra qe posedon Salloni me kuzhine me tarase, Tri djoma gjumi,Nje banjo me tush te madhe dhe nje banjo Wc te vogel ,nje shpajz si dhe koridori.Banesa osht me dokumentacion te rregullt mund te behet bartja menjehere dhe ska qen e banueshme kurre.

Boj ndrrim me vetura me tabela te zvicrres .
Ramadan Sabedini
+377 45 281 277
Leaflet
Në fillim