Banesa ne shitje ne Kompleksin banesor" Fitorja"

30 000 EUR

Shitet nga: Burim 01 Nën 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Banesa gjindet tek kompleksi banesor "Fitorja" te tregu. Banesa posedon dhome gjumi, banjo, sallon me kuzhin, koridor dhe ballkon. Banesa eshte me pozit ka lindja. Gjindet ne katin e 4, eshte e mobiluar, posedon oborrin me parking, éshte nen vewhgimin e kamerave.
Leaflet
Në fillim