BANESA NË SHITJE!

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Roinvest Patundshmëri 18 Korr 13:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Banesa me sipërfaqe 132.2 m2, gjendet në Rr. Gjinollët (afër Tregut), saktësisht te Kompleksi “Fitorja” dhe është gati për banim.

Banesa posedon:
• sallon me kuzhinë
• 3 dhoma të fjetjes
• banjo + WC
• 2 ballkona (njëra në dhomën e fjetjes)

Në lokacionin që ka qetësinë dhe afërsinë me qendrën e qytetit, bëjnë që kompleksi të jetë zgjidhja perfekte për banim komod dhe të rehatshëm.
Kujdesi i veçantë që i ka kushtuar kompania prej fazës së projektimit deri tek finalizimi, ju ofron klientëve të saj kushte të veçanta për banim.
Siguria e banorëve të saj është gjithashtu për kompaninë një synim që e ka arritur përmes sigurimit 24h me roje të profesionalizuar, monitorim të kamerave dhe mirëmbajtje nga personat përgjegjës.
⦁ Sipërfaqe e lire mbi 60% të sipërfaqes së tërësishme e dedikuar për parking, lojëra për fëmijë, etj.
⦁ Garazha dhe parking për çdo banesë në kompleks
⦁ Izolim termik dhe akustik sipas standardeve europiane
⦁ Secila banesë posedon oxhak dhe mundësi ngrohje qëndrore me kamin(pelet)
⦁ Komplekset gjenden afër shkollave dhe qerdheve për femijë
⦁ Sigurim 24h me roje dhe sistem te kamerave
⦁ Qasje e kontrolluar

Çmimi: Sipas marrëveshjes.

Për më shumë, na kontaktoni:
📞 +383 48 444 471
📩 info@roinvest-ks.com
📍 Rr. Adem Jashari(Në objektin Flora Center), Gjilan

www.roinvest-ks.com
Roinvest Patundshmëri
+38348444471
Leaflet
Roinvest Patundshmëri
Banesë në shitje në kompleksin banesor Fitorja📌 0 EUR
Banesat në shitje në kompleksin A.R. Katana📌 0 EUR
BANESË NË ALBANICA RESIDENCE 0 EUR
PARCELA NË SHITJE! 205 000 EUR
Në fillim