Banesa në shitje

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMSA 13 Mar 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet banesa në katin e VIII-të banues me 91.15m² Posedon: Sallon së bashku me kuzhinë,dy dhoma gjumi ,një depo,një banjo dhe një ballkon.

•Dyert prej druri,dritaret plastik
•Izolim akustik dhe termik sipas normave DIN/EN
•Hapsirë gjelbruese, këndi për lojra
•Parking të jashtëm dhe të mbrendshëm
•Mirëmbajtje dhe menaxhim i përhershëm i objekteve dhe hapsirave të tjera
•Video monitorim 24h
•Furnizim me ujë 24h
Çmimi i banesës është mjaft i volitshëm.
Banesa gjendet në një lagje shum të përshtatshme për banim.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Leaflet
Në fillim