Banesa në shitje

31 000 EUR

Shitet nga: agron 28 Korr 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
2
Adresa
Rr. Gjon Sereqi
Sipërfaqe
60 m2
Komuna
Gjilan
Shitet banesa 60 m2 përball spitalit rajonal të Gjilanit. Banesa ka dy dhoma, ballkon dhe podrum. Banesa gjendet në objektin e njejtë tek ordinanca e dr. Ismajlit.
Çmimi: 31 000 euro
nr. kontaktues 044 259 417
Leaflet
Në fillim