Banesa ne shitje

Shitet nga: Labinoti 11 Tet 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 93 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Gjilan
Shitet banesa me siperfaqe rrerh 93 metra.
Banesa gjendet ne katin e pare te banimit.
Banesa eshte tek kompleksi banesor vellezerit borovci.
Banesa posedon 2 dhoma gjumi,1 wc,1 banjo,dhe salloni.
Banesa eshte e gatshme per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim