Banesa per Shitje me Fletë Poseduse ne Kadaster

Shitet nga: ymer salihu 10 Tet 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

495 EUR   560 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Bojanina
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Gjilan
Pershendetje,

Shitet banesa afer qendres se qytetit, te Xhamia e Vogel, rruges kah stacioni i policise.
Banesa posedon 65m2 dhe perbehet nga salloni me kuzhin dhe ballkon,dhoma e gjumit,koridor te madhe,banjon e madhe dhe banjon e vogel.Banesa eshte ne katin e 4,posedon ashensor dhe eshte e rexhistruar edhe ne kadaster qe dmth se menjeher kalon ne emrin e blersit dhe mund ta leni hipotekë ne Banke.
Cmimi i fundit 32,000 eur
Per informata shtes mund te na shkruani ne nr e tel dhe ne viber +38349733565 dhe +38344320483
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim