Banese e gatshme tek drini market rr. Bujanovcit

430 EUR

490 EUR

Shitet nga: Armend 28 Qer 00:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Gjilan

Banesa parë: ka 93.25 metra katror kati i 3-te (sallonin e madh me kuzhine, dy dhoma të fjetjes, koridorin, shapjzin, banjo me wc, si dhe ballkonin e madh) qmimi 430 euro per metër katrore.
viber (+37744176893)
Leaflet
Në fillim