Banese ne Gjilan

Shitet nga: Ardian 29 Gush 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet banesa 92.76m 3 dhomshe kati 2 ne rrugen M.Idrizi Gjilan. Banesa eshte ne ndertim e siper nga kompania A.R. KATANA.
Banesa ka kete struktur.
1. Qendrim ditor
2. Kuzhina
3. 2 dhoma gjumi
4. Banjo
5. Terasa
6. Koridori.

Per ma shume info na kontaktoji ne numerin e tel, dhe viber +38344211266
Leaflet
Në fillim